Homepage Плани конспекти урокв розвитку звязного мовлення


Плани конспекти урокв розвитку звязного мовлення


Зразок закінчення казки групи «Листочок із другом» Разом з вітерцем і маленьким товаришем опустилися вони на землю. Та так, щоб він був рясний і красивий! Листочки осінні удень збавлялись, Злітали, гойдались, у танці кружляли, Під вечір стомились, на землю спустились, І слухають казку, що вітер шепоче, Спочити до ранку усі вони хочуть. Барвик, Грайлик, Веселун А Барвик чи Грайлик хоче, щоб ви написали казку про його подорож. Складання міні твору на основі власного досвіду Мета: 1 лінгвістичний компонент закріпити знання про побудову тексту, ознаки І структуру Мета: навчити учнів складати твір-опис за творами образотворчого мистецтва; сприяти виробленню в них уміння розуміти живопис Тема. Вирішив він піти у мандри. І врешті — решт станеться так, що листочок залишиться один на дереві. Раптом чують мандрівники запрошення в гості. Ступаєш по ньому — і бачиш листочки, різні за формою та кольором, величиною й характером падіння на землю. А пролетів він як мить. У пору листопада я також впіймала ось такий листочок, дивний і казковий. Наш урок — це урок творчості, натхненності, добра і радості. ХІД УРОКУ Оголошення теми уроку Діти, я дуже щаслива працювати з вами. Що він вирішив зробити? Син листопад — найстарший- чудовий і кмітливий- Зібрав опале листя і виплів гарний килим. Послухаємо, як про це говорить поезія. База даних захищена авторським правом ©lit. Рідну мову буду знати,берегти і поважати. Як йому жилося навесні та влітку? Мандрівка Барвика, Мандри Грайлика Колективна робота над складанням початку казки Діти, казка — це також текст. А тепер виберіть із нього найкрасивіше, найяскравіше явище природи, яке відрізняє осінь від інших пір року. «Дощ» компліментів листочкам А тепер відправимо листочки скупатися під «дощем» компліментів, а може навіть і під «зливу». Що сталося з листочками? Листочків- парашутиків у лісі не злічить Та осінь опускається, бо хоче відпочить.


Діти пропонують варіанти назв.


Фізкультхвилинка Листочки- парашутики, як стомлені пташки, Летять і опускаються на трави і стежки. На виконання роботи відводиться 10 хв. Розвивати спостережливість, образне мислення та уяву. А який же герой без імені?! Наш урок — це урок творчості, натхненності, добра і радості. Листочки осінні удень збавлялись, Злітали, гойдались, у танці кружляли, Під вечір стомились, на землю спустились, І слухають казку, що вітер шепоче, Спочити до ранку усі вони хочуть. Грайлик запрошує і вас, діти, допомогти йому знайти друзів, які б також стали героями казки, продовженням основної частини. На тому ж уроці ми створили ось такий асоціативний «кущ» тема «Осінь». Читаємо з дошки: Вправа «Очікування» Поетична стежина «Дощ» компліментів листочкам Колективна робота над складанням початку казки Фізкультхвилинка Робота в групах Презентація роботи у великій групі класі Підсумок Я хочу,щоб ми почали урок з молитви, молитви до мови: Мово українська, мово наша мила! Пропоную вийти на поетичну осінню стежину, де ми уважно прислухаємося й виберемо строфи, рядки, уривки про осіннє листя. Син листопад — найстарший- чудовий і кмітливий- Зібрав опале листя і виплів гарний килим.

You may look:
-> конспект урока в 11 классе по русскому языку подготовка к егэ часть б
У жовтні Так, у жовтні, тому ще з давніх- давен цей місяць називають золото цвіт.
-> видеоурок обработка портрета в стиле джилл гринберг скачат
Навесні каштанчик проросте, а листочок стане добривом матінці — землі.
-> видеоурок по замене головы
Діти імітують під музику рухи листочка, який падає, шукають свою групу за емблемою.
-> драйвер для принтера epson stylus photo r290
Читання віршів підготовлених дітьми Відлетіло літо, як пташина зграя, Листя налетіло- жовтня телеграми.
-> бланк доверенности на оформление каско
Як можна визначити тему та тип уроку?
->Sitemap



Плани конспекти урокв розвитку звязного мовлення:

Rating: 99 / 100

Overall: 72 Rates